666_NÁRAMEK EXKLUSIV
press to zoom
056_NÁUŠNICE KNOT
press to zoom
Jantarové náušnice_kód 001
press to zoom
Zelená slunce_kód 002
press to zoom
Netopýrky_kód 003
press to zoom
Obdélníkové s jantarem_kód 004
press to zoom
Kočičky_kód 008
press to zoom
Náušnice slunce_kód 006
press to zoom
Jantarové náušnice_kód 007
press to zoom
1/3

JANTAROVÉ

ŠPERKY JUVELEN

Ve Sperti studiu si můžete vybrat z nabídky jantarových šperků JUVELEN. Více z nabídky naleznete v galerii na www.juvelensperky.com

 

Jantaru se ve skandinávských zemích také říká Freyiny slzy. Freya byla podle severské mystologie bohyně krásy a lásky, plodnosti a úrody, války a čarodějnictví.

 

Jantar je velmi silný uzdravující a ochranný kámen. Pohlcuje negativitu a nastoluje rovnováhu. Pomáhá s rozhodováním a trpělivostí. Zvyšuje důvěru. Osamělým lidem přitahuje přátele a partnery. Zvyšuje přirozenou krásu nositele. Představuje energii vody, energii ticha, sílu klidu a očisty. Jantar se používá pro tlumení bolesti nejen fyzického těla, ale i mysli, pro potlačení negativní energie, zvýšení vitality a pro harmonizaci čaker, zejména sakrální a solar plexu. Jantar se tradičně také používá jako ochranný kámen pro děti, a to ve formě korálků umístěných kolem krku, zejména k tlumení bolesti rostoucích zoubků.

 

Jantar je kámen rovnováhy a stability našich životů, podporuje trpělivost a přizpůsobivost. Jeho měkká energie podporuje veselost, důvěru a dobrou náladu.

V nabídce také pánské šperky a doplňky s vikingskou tematikou.