top of page

Napsali jste mi

Děkuji za krásná slova, která vždy pohladí po duši, ať už mi je sdělíte přímo ve studiu po masáži, e-mailem nebo veřejným hodnocením na Facebook stránce nebo na Google.

Jsem ráda, že  jste s  mými  službami  spokojeni 

a návštěva Sperti studia vás vždy potěší, nabije energií pro další dny anebo zrelaxuje po náročném týdnu.

Těší mě, když se s rádi vracíte. Ať už sami na individuální masáž nebo s partnerem vychutnat si masáž ve dvojici.

Děkuji!

Eva

Sperti studio_relaxační masáže_Uherské H

Všem doporučuji masáž od této úžasné paní. Krásný relax v nádherném prostředí

S. K. (Uherskohradišťsko)

Ještě jednou Vám děkujeme za příjemné chvíle u Vás, pěkný zážitek, chutné občerstvení a milé dárečky. Velmi rádi zase přijedeme.

(párová masáž)

M. A. (Brno)

Dnešní masáž nohou, úžasný zážitek, který nejde ani slovy popsat.

J.J. (Uherskohradišťsko)

Tohle studio vás vtáhne svou klidnou atmosférou a milou masérkou. Je to místo, kde si nejen odpočinete, ale současně ucítíte jak vaše tělo nasává vůni olejíčku a příjemné dlaně vám uvolňují svaly i smysly. Vřele toto místo doporučuji všem "oáza" uprostřed města :-)

J. P. (Uherskohradišťsko)

Dovoľujeme si Vám obaja veľmi pekne poďakovať za nezabudnuteľný zážitok... Už uvodné posedenie s rozhovorom pri čaji a občerstvením bolo veľmi príjemné a navodilo tu správnu náladu... Samotná celková masáž od Vás v kombinacii s veľmi príjemným prostredím bola balzamom na dušu... No a samotné doznievanie masáže pri ďalšom občerstvení a flaske výborného vínka, len umocnilo celkový dojem

z masáže... Je obdivuhodné, že namiesto dohodnutých 75min., ste nám nakoniec venovali 2,5 hod.za čo sme Vám obaja srdečne vďační...

Jednoducho všetko od momentu vstupu do salónu až po odchod z neho bolo fantastické... 

... Urcite sa pri našej najbližšej dlhšej návšteve UH u Vás v salóne s radosťou znova pri ďalšej relaxačnej masáži zastavíme.

(text zkrácen, párová masáž)

M. K. (Slovensko)

S manželem jsme vám ještě jednou chtěli poděkovat za moc příjemnou masáž u vás ve studiu. Nešlo jen o masáž samotnou o celkový pocit, který byl tvořen vašim jednáním, prostředím, péčí, komunikací, ..Cítili jsme se u vás skutečně moc příjemně a hned jsme šířili pozitivní reference dál. (párová masáž)

L. R. (Královéhradecko)

Děkujeme za skvělou odpočinkovou a opravdu relaxační masáž, příjemné prostředí skvělá pozitivní energie... jste obě úžasné. Přeji vám mnoho spokojených klientů.. můžem všem vřele doporučit.moc a moc děkujeme. (párová masáž)

M. K. (Jesenicko)

Milá paní masérka, moc krásné prostředí v jejím studiu, dostala jsem i občerstvení a masáž byla naprosto dokonalá.

L. K. (Uherskohradišťsko)

Děkuji dětem opět za skvělý vánoční dárek ve formě masáže dle vlastního výběru. Příjemně barevně sladěné prostředí, šikovné ručičky, takže jsem se cítil ve studiu jako doma. Nic mně tam nechybělo a na závěr horký čaj. Těším se opět na další návštěvu. Anebo spíš na další vánoční dárek.

F. S. (Uherskobrodsko)

Všem kámoškám z okolí Uherského Hradiště! Úžasný první dotek, jemné ruce a klidná energie... Vydržela bych se nechat masírovat celý den.

M. F. (Sušicko)

Poprvé na masáži u Evelin a můžu říct, že jsem nad míru spokojená! Šikovné ruce, klidná energie, těším se na další masáže, určitě můžu doporučit! Odveden pořádný kus práce! Děkuji.

S. S. (Uherskohradišťsko)

bottom of page