top of page

JAK TO U NÁS VYPADÁ

Sperti studio není pouze masážní místnost s lehátkem. Prostory pro Váš odpočinek a relaxaci jsou vzdušné s příjemnou atmosférou v samém centru Uherského Hradiště.

Protože mám ráda Dánsko, kde podle statistiky žijí ti nejšťastnější lidé na světě, tak i prostředí  masážního studia a koncept služeb je v duchu skandinávské šťastné filozofie „HYGGE“. Což se dá velmi volně přeložit jako „příjemno z krásných maličkostí“. Zařízení studia jsem pečlivě vybírala s orientací na pohodlnost a lehkost s důrazem na detaily.

V recepci je Vám k dispozici pohodlná pohovka, na které si můžete po masáži posedět nad šálkem bylinného čaje Sonentor. Masážní lehátko splní požadavky i toho nejnáročnějšího klienta. Dle potřeby je možné polohovat záda, opěrky pro ruce, hlavu, výšku lehátka. Luxusní vysoký polstr Vám zaručí pohodlné ležení i po delší dobu masáže. Vaše tělo bude hýčkáno hebkými ručníky, měkkými župany, relaxační hudbou a příjemnou  vůní, aby Vaše relaxační masáž byla dokonalá.

Svoji práci mám ráda a dělám ji s radostí a respektem. Protože mi záleží na Vašem i na mém zdraví, používám kvalitní masážní a éterické oleje v BIO kvalitě ryze české společnosti Nobilis Tilia a.s., jejichž výrobky můžete také  ve studiu zakoupit.

 

Pro luxusnější zážitek z masáže si vyberte některý z olejů Pure Fiji, které obsahují panenský kokosový, dilo, sikeci a makadamiový olej. "Tato kombinace olejů se v oblasti Pacifiku používá již po staletí, a to nejen k terapeutické léčbě, ale také jako součást každodenních rituálů, které hydratují, vyživují a chrání pokožku i vlasy."

Sperti_Studio_relaxační masáže_Uherské H
Sperti_Studio_relaxační masáže_Uherské H
Sperti_Studio_luxusní masáže_Uherské Hra
Sperti_Studio_luxusní masáže_Uherské Hra
Sperti_Studio_relaxační masáže.jpg

JAK NÁVŠTĚVA PROBÍHÁ

Budete-li chtít před masáží využít aromatickou lázeň chodidel "Kapka vody", prosím Vás o příchod přibližně 10 minut před domluvenou hodinou Vaší masáže, abyste měli dostatečný čas si tuto prohřívací koupel chodidel vychutnat. Lázeň není započítána do samotného času masáže, je to dárek od Sperti studia pro Vás.

 

Lázeň chodidel velice doporučuji - pro Vás je to chvilka na vydechnutí před masáží. Mně dáte možnost dozvědět se víc o Vás a to nám usnadní vzájemnou "komunikaci" při masáži. Vaše tělo i mysl se zklidní, dech se prodlouží a tep zpomalí, svaly nebudou tak napjaté, ale krásně uvolněné a prohřáté. Přesně tak akorát, abyste mohli masáž přijmout plně a měli z ní co největší užitek.


V masážní místnosti je pro Vás připravený odkládací koutek s křesílkem, stolkem, věšáčkem, županem.

 

Po ukončení masáže nemusíte z lehátka hned vstávat, ale můžete ještě chvilku poležet a nechat v klidu masáž doznít. Budete mít připravený čaj, vodu, ovoce či sladkost - jako pozornost od Sperti.

 

Budu ráda, když se pak se mnou podělíte o Vaše pocity z masáže. Zpětná vazba je přínosná pro obě strany, aby příští masáž byla ještě dokonalejší!

Prosím Vás o dochvilnost. Masáž ve spěchu a stresu, když doběhnete na sekundu přesně nebo se zpožděním, není určitě to, co byste chtěli. A pak – samotnou masáž si tak krátíte o příjemné minuty. Pokud je po Vás zarezervovaný čas pro dalšího klienta,  Vaši masáž ukončím ve smluveném čase bez kompenzace.

 

Platíte po masáži, ne před ní. Platby přijímám jak hotovostní, tak i platební kartou.

bottom of page