JAK TO U NÁS VYPADÁ

Sperti studio není pouze masážní místnost s lehátkem. Prostory pro váš odpočinek a relaxaci jsou vzdušné s příjemnou atmosférou v samém centru Uherského Hradiště.

Protože mám ráda Dánsko, kde podle statistiky žijí ti nejšťastnější lidé na světě, tak i prostředí  masážního studia a koncept služeb je v duchu skandinávské šťastné filozofie „HYGGE“. Což se dá velmi volně přeložit jako „příjemno z krásných všedních maličkostí“. Zařízení studia jsem pečlilvě vybírala

s orientací na pohodlnost, praktičnost a lehkost, s důrazem na detaily.

V recepci je vám k dispozici pohodlná pohovka. Masážní lehátko splňuje požadavky i toho nejnáročnějšího klienta. Dle potřeby je možné polohovat záda, opěrky pro ruce, hlavu, výšku lehátka. Luxusní polstr umožňuje pohodlné ležení i po delší dobu masáže. Vaše tělo bude hýčkáno hebkými ručníky, měkkými župany, relaxační hudbou a příjemnou  vůní.

Svoji práci mám ráda a dělám ji s radostí a respektem. Protože mi záleží na vašem i na mém zdraví, používám kvalitní masážní a éterické oleje v BIO kvalitě ryze české společnosti Nobilis Tilia a.s., jejichž výrobky můžete také  ve studiu zakoupit.

Podporuji místní výrobce, protože jsou to báječní lidé, kteří vyrábějí báječné věci. Proto vám k čaji nabídu třeba med od kamaráda včelaře z Popovic a vaše chodidla rozmazlím bylinnou péčí od přítelkyně bylinkářky z Velehradu.

JAK NÁVŠTĚVA PROBÍHÁ

Budete-li chtít před masáží využít prohřívací lázeň chodidel "Kapka vody", prosím vás o příchod

15  minut před stanovenou hodinou vaší masáže, abyste měli dostatečný čas si tuto příjemnost vychutnat. Lázeň není započítávána do samotného času masáže, je to dárek od Sperti pro vás. V případě, že lázeň nebudete chtít využít, stačí příchod 10 minut před vaším časem.

 

Lázeň chodidel velice doporurčuji - pro vás je to chvilka na vydechnutí před masáží. Mně dáte možnost dozvědět se víc o vás a to nám usnadní vzájemnou "komunikaci" při masáži. Vaše tělo i mysl se zklidní, dech se prodlouží a tep zpomalí, svaly nebudou tak napjaté, ale krásně prohřáté. Přesně tak akorát, aby jste mohli masáž přijmout plně a měli z ní co největší užitek.


V masážní místnosti je pro vás připravený odkládací koutek s křesílkem, stolkem, věšáčkem, županem.

 

Po ukončení masáže nemusíte z lehátka hned vstávat, ale můžete ještě chvilku poležet a nechat v klidu masáž doznít. Budete mít připravený čaj, vodu, ovoce či sladkost - jako pozornost od Sperti.

 

Budu ráda, když se se mnou podělíte o vaše pocity z masáže. Zpětná vazba je přínosná pro obě strany, aby příští masáž byla ještě dokonalejší!

Prosím vás o dochvilnost. Masáž ve spěchu a stresu, když doběhnete na sekundu přesně nebo se zpožděním, není určitě to, co byste chtěli. A pak – samotnou masáž si tak krátíte o příjemné minuty. Pokud je po vás zarezervovaný čas pro dalšího klienta,  vaši masáž ukončím ve smluveném čase bez kompenzace.

 

Přijímám hotovostní i bezhotovostní platby.

© 2018 SPERTI STUDIO.  Proudly created with Wix.com

Copyrights
  • Grey Facebook Icon
  • Grey Google+ Icon
  • Grey Instagram Icon