© 2018 SPERTI STUDIO.  Proudly created with Wix.com

  • Grey Facebook Icon
  • Grey Google+ Icon
  • Grey Instagram Icon
  • Grey Twitter Icon

JAK TO U NÁS VYPADÁ

Sperti studio není pouze masážní místnost s lehátkem. Prostory pro váš odpočinek a relaxaci jsou vzdušné s příjemnou atmosférou v lokalitě samého centra Uherského Hradiště.

Protože mám ráda Dánsko, kde podle statistiky žijí ti nejšťastnější lidé na světě, tak i prostředí  masážního studia a koncept služeb je v duchu skandinávské šťastné filozofie „HYGGE“. Což se dá velmi volně přeložit jako „příjemno z krásných neobyčejně obyčejných maličkostí“. Zařízení studia jsem pečlilvě vybírala s orientací na pohodlnost, praktičnost a lehkost a s důrazem na detaily.

V recepci je vám k dispozici pohodlná pohovka. Masážní lehátko splňuje požadavky i toho nejnáročnějšího klienta. Dle vaší potřeby je možné polohovat záda, opěrky pro horní i dolní končetiny, hlavu, výšku.  Luxusní polstr umožňuje pohodlné ležení i po delší dobu masáže. Rozmazlím vás hebkými ručníky, měkkými župany, libou hudbou i vůní.

Svoji práci mám ráda a dělám ji s radostí a respektem. Protože mi záleží na vašem i na mém zdraví, používám kvalitní masážní a éterické oleje v BIO kvalitě ryze české společnosti Nobilis Tilia a.s., jejichž výrobky můžete také  ve studiu zakoupit.

Podporuji místní výrobce, protože jsou to báječní lidé, kteří vyrábějí báječné věci.

JAK NÁVŠTĚVA PROBÍHÁ

Mile vás při příchodu přivítám a ověřím, že jste ta správná osoba, která si zarezervovala daný čas. Proto vás prosím o příchod alespoň 10 minut před stanovenou hodinou. Masáž ve spěchu a stresu, když doběhnete na sekundu přesně nebo se zpožděním, není určitě to, co byste chtěli. A pak – samotnou masáž si tak krátíte o příjemné minuty.

 

Před masáží se spolu můžeme posadit na pohovku a  popovídat si o tom, co vaše tělo trápí a co od masáže očekáváte. Pro vás je to chvilka na vydechnutí před masáží. Mně dáte možnost dozvědět se víc

o vás a to nám usnadní vzájemnou komunikaci při masáži.

 

Poté se přesuneme do masážní místnosti. Zde je pro vás připravený odkládací koutek s křesílkem, stolkem, věšáčkem, županem. Jakmile budete nachystaní  a pokud budete chtít - dopřejete vašim chodidlům prohřívací voňavou koupel KAPKA VODY. Je to dárek pro vás, nic neplatíte a čas věnovaný lázni se nezapočítává do doby vyhrazené na masáž. Vaše tělo i mysl se zklidní, dech se prodlouží a tep zpomalí, svaly nebudou tak napjaté, ale krásně prohřáté. Přesně tak akorát, aby jste mohli masáž přijmout plně a měli z ní co největší užitek.

 

Poté, co vás Sperti provede celou masáží až k jejímu konci, nechá vás v klidu odpočinout a masáž doznít.  Pak se opět sejdeme na pohovce v recepci. Doplníme tekutiny,   vitamíny a vy se  můžete podělit o vaše pocity z masáže. Zpětná vazba je přínosná pro obě strany, aby příští masáž byla ještě dokonalejší!

 

Vodu a čerstvé ovoce přijměte  jako pozornost, záleží mi na vašem pohodlí a spokojenosti.

 

Administrativou jsme začali a také jí skončíme. Nezapomeňte si rezervovat příští masáž :)

 

Přijímám hotovostní i bezhotovostní platby.