top of page

MASÁŽNÍ RITUÁLY

Masážní rituál přináší jedinečný zážitek z relaxační masáže, při které se uvolníte, dodáte harmonii a potěšení celému tělu i duši.

VIKINGSKÁ ŽENA - aroma masáž

Nechte se opečovávat jako královna Vikingů

​Začneme vonnou koupelí chodidel. Ta připraví Vaše chodidla na příjemnou zjemňující peelingovou masáž. Z pokožky peelingem šetrně odstraním odumřelé buňky, aby se pak lépe  vstřebal vyživující zábal a Vaše chodidla byla jemná a hladká.

Následující relaxační masáž nohou, zadečku, bříška, rukou a paží, dekoltu a hrudníku pokožku vyživí, zvláční a zhydratuje.

Masáž zadečku, zad a šíje uvolní namáhané či ztuhlé svaly a zároveň se postará o Vaši duševní klid a pohodu. (Nepřejete-li si masáž zadečku, tuto partii vynechám.)

Masáž hlavy prokrví a uvolní  pokožku, zbaví Vás chmurných myšlenek a vynese mezi obláčky. Navíc působí jako prevence bolesti hlavy a migrény.

Celý rituál je zakončen dozníváním masáže na lůžku, vychutnáním si bylinného čaje a zdravého občerstvení dle vašeho výběru (miska ovoce či šlehaný jogurt

s ovesnými vločkami a chia semínky). Vaši volbu občerstvení prosím sdělit při rezervaci termínu.

Cena: 2.300,- /150 minut

VIKING

Nechte se opečovávat jako vikingský válečník

Nejdříve dopřejeme uvolňující koupel vašim chodidlům. Koupel s borovicovým olejem připraví namáhaná chodidla na příjemnou peelingovou masáž. Z pokožky se tím šetrně odstraní odumřelé buňky a lépe pak vstřebá vyživující zábal.

Následující relaxační masáž nohou, břicha, rukou a paží pokožce dodá hydrataci a výživu.

Masáž hýždě, hrudníku, zad, šíje a ramenou uvolní namáhané či ztuhlé svaly

a zároveň se postará o duševní klid a pohodu. (Nepřejete-li si masáž zadečku, tuto partii vynechám.)

Masáž hlavy Vám prokrví pokožku, uvolní napětí a stres, odplaví starosti. Působí jako prevence bolesti hlavy a migrény.

Celý rituál je zakončen dozníváním masáže na lůžku, vychutnáním si bylinného čaje a zdravého občerstvení dle vašeho výběru (miska ovoce či sendvič Sperti). Vaši volbu občerstvení prosím sdělit při rezervaci termínu.

Cena: 2.300,- / 150 minut

bottom of page