MASÁŽE

Jistě oceníte velký výběr masáží relaxačních i tematických či možnost darovat masáž v podobě dárkového poukazu.

Toužíte-li po masáži o víkendu, požádejte o dostupný termín.

Pro klienty Artvazby speciální "Andělská masáž" - zarezervujte si prosím termín telefonicky či osobně a nezapomeňte, že platnost poukazu je 1/2 roku.

Jsme členem Benefit Plus programu.

Přijímáme platební karty.

Platnost ceníku od 1. 3. 2020

KAPKA VODY (uvítací rituál)

Voňavou koupelí chodidel vám prohřejeme před masáží tělo, připravíme smysly a zklidníme dech. Od Sperti zdarma před každou masáží.

PROCHÁZKA LESEM (záda a šíje)

Nechte myšlenky jen tak plynout, oddejte se snění a vychutnejte si masáž zad a šíje pečujícím mandlovým olejem. Masáž je zakončena nahřátými ručníky.

30 minut ... 390,- Kč
60 minut ... 750,- Kč

FREYINA MASÁŽ (masáž celého těla)

Dopřejte si aroma masáž směsí éterických olejů sestavenou speciálně pro vás.
Masáž zahrnuje: chodidla, nohy, ruce a paže, záda a šíji. Masáž je zakončena nahřátými ručníky.

90 minut ... 990,- Kč

PROCHÁZKA V DUNÁCH (masáž chodidel)

Ulevte svým namáhaným chodidlům a nechte se unášet na vlnách jemných doteků při této antistresové relaxační masáži chodidel. Slastná masáž, která podpoří dobrou práci vašeho imunitního systému, uvolní unavená chodidla a zbaví vás stresu.


30 minut ... 390,- Kč
45 minut ... 500,- Kč

LEHKÁ HLAVA (Indická masáž hlavy)

Indická masáž hlavy, která vám uleví od napětí, stresu a zmírní průběh migrény. Masáž stimuluje výkon mozkových buněk - výborná před jednáním,
pohovorem, zkouškou.

30 minut ... 390,- Kč

MEDOVÁ LOUKA (medová masáž)

Medová masáž zbaví vaše tělo nahromaděných toxinů, napětí a únavy. Probudí váš imunitní systém, zlepší pružnost pokožky a při aplikaci na stehna a hýždě zmírní projevy celulitidy. Masáž je zakončena nahřátými ručníky.

30 minut ... 390,- Kč

PÁROVÁ MASÁŽ Spertiho sen

Speciální párová masáž pro dvojice, které si chtějí užít masáž spolu. Čeká vás uvítací rituál Kapka vody, 90 minut péče o tělo, 30 minut relaxace v soukromí se standardním občerstvením (čaj, voda, káva, sladkost). Lze doobjednat sýrový talíř, kanopky, ovoce, víno či láhev sektu. Jedná se o individuální skladbu masáže, bližší informace na dotaz. Rezervace termínu min. 3 týdny dopředu.

120 minut ... 1850,-

MASSAGE & BLUES

Pro milovníky podmanivého rytmického blues je tato ultra relaxační masáž zad a šíje. Ponořte se do rytmu bluesové hudby a oddejte se pomalé masáži zakončené jemným škrábáním a nahřátými ručníky.

60 minut ... 890,- Kč

Please reload

© 2018 SPERTI STUDIO.  Proudly created with Wix.com

  • Grey Facebook Icon
  • Grey Google+ Icon
  • Grey Instagram Icon