© 2018 SPERTI STUDIO.  Proudly created with Wix.com

  • Grey Facebook Icon
  • Grey Google+ Icon
  • Grey Instagram Icon

MASÁŽE

Jistě oceníte velký výběr masáží relaxačních i tematických. S potěšením pro vás připravíme masáž ve dvou dle vašich představ. Masáže si vychutnáte v klidném prostředí, které jsme pro vás zařídili ve stylu skandinávské filozofie "Hygge", příjemné útulnosti.

KAPKA VODY (uvítací rituál)

Voňavou koupelí chodidel vám prohřejeme před masáží tělo, připravíme smysly a zklidníme dech. Od Sperti zdarma před každou masáží.

PROCHÁZKA LESEM (záda a šíje)

Báječná jako procházka letním lesem je tato masáž zad a šíje. Pomačkáme, prohněteme, proklepeme namáhané partie, uvolníme ztuhlé svaly.  Spertiho tip: I 30 minutová procházka vám udělá dobře, ale je třeba ji pravidelně opakovat.

FREYINA MASÁŽ (masáž celého těla)

Čeká vás masáž celého těla - chodidla, nohy, celé ruce (dlaně, prsty, paže), záda, šíje, krk. Freya byla v severské mytologii krásná bohyně, manželka boha Ódina a v překladu její jméno znamená “Milovaná”.  Sperti věří, že i vy si masáž zamilujete! Pro plný zážitek doporučuje 90 minut. Masáž nezahrnuje partie hýždě, břicha a hrudníku. Tyto jsou zahrnuty v masážním rituálu Viking/Vikingská žena.

PROCHÁZKA V DUNÁCH (masáž chodidel)

Slastná masáž chodidel, která podpoří dobrou práci vašeho imunitního systému, uvolní unavená chodidla a zbaví vás stresu. Obzvláště vhodné pro unavené, uspěchané a prací zavalené manažery. Délka masáže 30 minut. Můžete kombinovat s kteroukoliv další masáží.

LEHKÁ HLAVA (Indická masáž hlavy)

Máte všeho “nad hlavu”? Pak sáhněte po této nadpozemsky uvolňující masáži. Uleví vám od napětí a stresu, migrény. Budete od nás zkrátka odcházet “s lehkou hlavou”.  Tajná informace od Sperti: masáž stimuluje výkon mozkových buněk, dobré před zkouškou, pohovorem, náročnou prezentací.

Délka masáže 30 minut. Můžete kombinovat s kteroukoliv další masáží.

MEDOVÁ LOUKA (medová masáž)

Toužíte tělo zbavit zásob toxinů? Napětí? Únavy? Chcete probudit váš imunitní systém nebo zlepšit pružnost pokožky? Voňavá, sladká medová masáž je to pravé. Díky změně konzistence medu na konci masáže se sami přesvědčíte, jak se tělo i vaše vnitřní orgány očistily. Sperti doporučuje: 1x týdně po 30 minutách

SPERTIHO SEN * (exkluzivní párová masáž)

Speciální párová masáž pro zamilované, zasnoubené, sezdané, zkrátka pro ty, kteří si chtějí užít masáž spolu! Tuto masáž je třeba objednat alespoň 3 týdny předem. Jelikož se jedná o individuální skladbu zážitkové masáže, bližší informace vám rádi sdělíme osobně. Zeptejte se nás.

MASÁŽ DO DOMU

Mobilní masáž, vše potřebné si dovezeme. Neplatí pro masáže označené “*” a Kapka vody. Pouze na objednávku.

Please reload