© 2018 SPERTI STUDIO.  Proudly created with Wix.com

  • Grey Facebook Icon
  • Grey Google+ Icon
  • Grey Instagram Icon
  • Grey Twitter Icon

MÁME RÁDI A POUŽÍVÁME

NOBILIS TILIA a.s.

Český výrobce kvalitní BIO kosmetiky vyšší třídy. V našem studiu využíváme především masážní a éterické oleje, které jsou vyráběny s láskou, ze surovin z ekologického zemědělství. Kdykoliv je to možné, NOBILIS TILIA nepoužívá při výrobě konzervanty a syntetické látky. NOBILIS TILIA je nám blízká svým ekologickým smýšlením a chováním, pokorou k přírodě a vysoce kvalitními produkty. Chceme pro vás to nejlepší!

BYLINKY OD PAVLÍNKY

Kouzelné bylinné produkty, které voní přírodou. Pavlína Pelikánová má svoji výrobnu kousek od Uherského Hradiště, ve Velehradě. Bylinky sbírá ručně v okolí Velehradu a Chřibů, při výrobě si s nimi povídá a do svých výrobků tak přenáší kousek šťastné sebe. My je rádi používáme po masáži chodidel (Procházka v dunách), kdy dodají vaší kůži potřebné živiny a péči. Chceme pro vás to nejlepší!

KAREL ZELINKA - MED Z POPOVIC

 

Sladký med od opečovávaných včeliček nám dodává vždy v dobré náladě pan Karel Zelinka z nedalekých Popovic. Včeličkám se věnuje s láskou již po mnoho let, tradici převzal po svém dědovi a včelstva neustále rozšiřuje. Jeho výtečný med si  u nás můžete  také zakoupit a to nejen po medové masáži (Medová louka).     Je báječný nejen pro vaši pokožku, ale  i pro vaše bříško. Chceme pro vás to nejlepší!