MÁME RÁDI A POUŽÍVÁME

NOBILIS TILIA a.s.

Český výrobce kvalitní BIO kosmetiky vyšší třídy. V našem studiu využívám  masážní a éterické oleje, které jsou vyráběny s láskou, ze surovin z ekologického zemědělství. Kdykoliv je to možné, NOBILIS TILIA nepoužívá při výrobě konzervanty a syntetické látky. NOBILIS TILIA je mi blízká svým ekologickým smýšlením a chováním, pokorou k přírodě a vysoce kvalitními produkty. Chci pro vás to nejlepší! Výrobky lze zakoupit s 10% Sperti slevou.

PŘÍRODNÍ KOSMETIKA VELEHRAD

Kouzelné bylinné produkty, které voní přírodou. Pavlína Pelikánová má svoji výrobnu kousek od Uherského Hradiště, ve Velehradě. Bylinky sbírá ručně v okolí Velehradu a Chřibů, při výrobě si s nimi povídá a do svých výrobků tak přenáší kousek šťastné sebe. Já je ráda používám pro masáž chodidel (Procházka v dunách), kdy dodají vaší kůži potřebné živiny a péči. Chci pro vás to nejlepší!

KAREL ZELINKA - MED Z POPOVIC

 

Sladký med od opečovávaných včeliček nám dodává vždy v dobré náladě pan Karel Zelinka z nedalekých Popovic. Včeličkám se věnuje s láskou již po mnoho let, tradici převzal po svém dědovi a včelstva neustále rozšiřuje. Jeho výtečný med si můžete "vychutnat" při detoxikační medové masáži Medová louka. Chci pro vás jen to nejlepší!

Info o www.jpg

JUVELEN ŠPERKY - krása, která září

 

Ve Sperti studiu si můžete vybrat z nabídky jantarových šperků JUVELEN. Více z nabídky naleznete v galerii na www.juvelensperky.com

 

Jantar je velmi silný uzdravující a ochranný kámen. Pohlcuje negativitu a nastoluje rovnováhu. Pomáhá s rozhodováním a trpělivostí. Zvyšuje důvěru. Osamělým lidem přitahuje přátele a partnery. Zvyšuje přirozenou krásu nositele. Představuje energii vody, energii ticha, sílu klidu a očisty. Jantar se používá pro tlumení bolesti nejen fyzického těla, ale i mysli, pro potlačení negativní energie, zvýšení vitality a pro harmonizaci čaker, zejména sakrální a solar plexu. Jantar se tradičně také používá jako ochranný kámen pro děti, a to ve formě korálků umístěných kolem krku, zejména k tlumení bolesti rostoucích zoubků.

 

Jantar je kámen rovnováhy a stability našich životů, podporuje trpělivost a přizpůsobivost. Jeho měkká energie podporuje veselost, důvěru a dobrou náladu.

V nabídce také pánské šperky a doplňky s vikingskou tematikou.